O projekte

MasterCLOUD je projekt českého matadora v oblasti serverhostingových služieb. Projekt ponúka rýchle a dostupné cloudové riešenie typu IAAS jednoduchým kliknutím myši, ktoré jeho užívateľom šetrí čas aj peniaze. Za jeho vznikom stojí spolupráca Master Internet s dodávateľmi prvotriednych technológií Dell, VMware a Intel.

Spoločnosť Master Internet sa na trhu s telekomunikačnými službami pohybuje už viac ako pätnásť rokov a za tú dobu vyrástla v popredného poskytovateľa dátových centier v strednej Európe. Spoločnosť dbá v prvom rade na bezpečnosť informácií a dôvery informácií pre zamestnancov, čo potvrdzujú aj certifikáty managementu kvality ISO 9001:2009 a bezpečnosti informácií ISO 27001:2005.

Dátové centrá MasterDC spoločnosť priamo vlastní a vybavuje ich výhradne značkovými technológiami. Medzi jej partnerov dlhodobo patrí spoločnosti Dell, Cisco, Microsoft, VMware, Intel a ďalšie.

Všetci technickí pracovníci disponujú nielen certifikáciami, ktoré dokazujú ich schopnosti a zručnosti. Majú za sebou predovšetkým roky praxe a skúseností s chodom datacentra a komunikáciou so zákazníkmi. Technický support spracováva podnety zákazníkov 24 hodín denne, 7 dní v týždni.